Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 SMV4HDX52E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 84 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 13
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SMV4HDX52E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 904,60€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 550,00€

Siemens iQ500 SN95EX12CE
no 839,60€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 725,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 4 SMV4HDX52E dishwasher Fully built-in 13 place settings D ( SMV4HDX52E ) Iebūvējamā Trauku mazgājamā mašīna

745,00€
745,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SMV4HDX52E iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna SMV4HDX52E

758,16€
758,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SMV4HDX52E Serie 4, Spülmaschine 60 cm, Home Connect

764,67€
769,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch SMV4HDX52E iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

778,96€
778,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 SMV4HDX52E Iebūvējama Trauku Mazgājamā Mašīna SMV4HDX52E

915,10€
915,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 250765 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Tīrīšanas iedarbība: | A |
| Žāvēšanas efekts: | A |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 84 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 6x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 13 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne, Galda piederumu grozs |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 36,31 kg |
| SMV4HDX52E |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SMV4HDX52E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























