Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 CBG7341B1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: CBG7341B1
- EPREL: 1334437
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,73 kWh
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 100,00€

Siemens iQ500 HB734G1B1
no 747,26€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 336,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 504,90€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 250,00€

Neff N 70 B54CR31N0
no 1 175,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch CBG7341B1 cepeškrāsns

967,99€
967,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 1334437 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,73 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 2.900 W |
| Izmēri: | P59,40 cm x D54,80 cm x A45,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 28 kg |
| CBG7341B1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 12 |
| Cepeškrāsns režīmi: | Airfry, Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 47 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




















