Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KGN36NLEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 239 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 216 l
- Saldētavas tilpums: 89 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KGN36NLEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,90€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 2, 186x60cm, Inox dizaina, KGN36NLEA

504,00€
504,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NLEA No Frost 186cm / 22913890

555,00€
555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NLEA s2 ledusskapis 186cm NoFrost INOX KGN36NLEA

560,80€
560,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NLEA ledusskapis KGN36NLEA

566,80€
566,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Ledusskapis Ar Saldētavu Bosch KGN36NLEA, Sudraba

613,98€
613,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch s2, ledusskapis ar saldētavu, 186cm, NoFrost, Inox, KGN36NLEA

619,68€
619,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NLEA ledusskapis

634,39€
634,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KGN36NLEA fridge-freezer Freestanding 305 L E Stainless steel KGN36NLEA

724,00€
724,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Refrigerator KGN36NLEA Energy efficiency class E Free standing Combi Height 186 cm No Frost system Fridge net capacity 216 L Fre ( KGN36NLEA )

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260485 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 239 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 12 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 42 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | D (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 216 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 89 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D66 cm |
|---|---|
| Svars: | 62,04 kg |
| KGN36NLEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KGN36NLEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris



























