Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KGN36NWEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 239 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 216 l
- Saldētavas tilpums: 89 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KGN36NWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 2, 186x60cm, balts, KGN36NWEA

479,00€
479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NWEA 186cm No Frost / 2230641

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NWEA ledusskapis KGN36NWEA

552,77€
552,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NWEA ledusskapis

552,77€
552,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN36NWEA s2 Ledusskapis 186cm NoFrost Balts KGN36NWEA

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGN36NWEA Serie 2, Kühl-/Gefrierkombination (weiß)

703,21€
708,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch fridge / freezer combination KGN36NWEA Serie 2 E white ( KGN36NWEA 4242005196708 ) Ledusskapis

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260465 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 239 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 19 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 42 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | D (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 216 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 89 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D66 cm |
|---|---|
| Svars: | 61,84 kg |
| KGN36NWEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KGN36NWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Mono ProteinBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris

























