Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGV33VWEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 228 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 195 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV33VWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 4, 176x60cm, balts, KGV33VWEA

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV33VWEA 176cm / 22913508

555,00€
555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGV33VWEA Brīvstāvošs ledusskapis 176cm Balts KGV33VWEA

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV33VWEA ledusskapis KGV33VWEA

566,80€
566,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV33VWEA ledusskapis

696,99€
696,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV 33 VWEA ( KGV33VWEA 231086229 ) Ledusskapis

885,00€
885,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260611 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 228 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 23 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 195 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A176 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 70,44 kg |
| KGV33VWEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV33VWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators
























