Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGN39AIBT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 129 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGN39AIBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KGN39AIBT 203cm No Frost / 22913980

1 129,00€
1 129,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIBT ledusskapis

1 141,92€
1 141,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 6, 203x60cm, Inox Ner. tērauda, KGN39AIBT

1 148,00€
1 148,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIBT ART#1383042

1 151,64€
1 151,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIBT ledusskapis KGN39AIBT

1 169,00€
1 169,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIBT | 231086208 | 4242005253326

1 184,95€
1 184,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIBT 231086208

1 205,08€
1 210,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch KGN39AIBT Serie 6 Ledusskapis 203cm NoFrost Inox KGN39AIBT

1 254,10€
1 254,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KGN39AIBT fridge-freezer Freestanding 363 L B Stainless steel ( KGN 39AIBT 231086208 KGN39AIBT )

1 270,00€
1 270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 291375 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 129 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 18 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 33 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A203 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 97,79 kg |
| KGN39AIBT |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGN39AIBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



























