Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 KI21RVFE0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 92 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 136 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KI21RVFE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KI21RVFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 760,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 1 199,00€

Siemens iQ300 KI82LVFE0
no 1 085,00€

Gorenje RB492PW
no 162,80€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Gorenje R619EES5
no 451,41€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 458,84€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KI 21RVFE0 KI21RVFE0

517,81€
522,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens KI 21RVFE0 KI21RVFE0 (4242003904343) ( JOINEDIT77351767 )

525,00€
525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KI 21RVFE0 KI21RVFE0

621,82€
621,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodowka Siemens KI 21RVFE0 KI21RVFE0 (4242003904343) ( JOINEDIT80553605 )

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Siemens KI 21RVFE0 | KI21RVFE0 | 4242003904343

659,50€
659,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 438189 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 92 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 136 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A87,40 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 30,20 kg |
| KI21RVFE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KI21RVFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0























