Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KIV86NSE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 229 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 183 l
- Saldētavas tilpums: 84 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIV86NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White | KIV86NSE0 | 4242005431045 | AGDBOSLOZ0070

531,95€
531,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White | KIV86NSE0 | 4242005431045 | AGDBOSLOZ0070

557,40€
557,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White

560,65€
560,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White KIV86NSE0

607,10€
607,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 iebūvējamais ledusskapis-ar saldētavu 267 L E White | KIV86NSE0 | 4242005431045 | AGDBOSLOZ0070

626,90€
626,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86NSE0

666,56€
666,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White ( KIV86NSE0 4242005431045 NAD071 810000119 Z065188 ) Iebūvējamais ledusskapis

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86NSE0 iebūvējamais ledusskapis

693,22€
693,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86NSE0 iebūvējamais ledusskapis KIV86NSE0

719,68€
719,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 KIV86NSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White

757,20€
762,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1 562 959 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 229 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4,2 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 183 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 84 l |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Pudeļu apgāšanās aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P54,1 cm x A177,2 cm x D54,8 cm |
|---|
| KIV86NSE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIV86NSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris




























