Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KFN96APEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 333 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 405 l
- Saldētavas tilpums: 200 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KFN96APEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 KMC85LBEA
no 1 485,43€

Hisense RS818N4TFE
no 1 018,99€

Gorenje NRR9185EAXLWD
no 690,00€

Siemens iQ500 KF96NAXEA
no 1 445,00€

LG GSLC41PYPE
no 860,00€

LG SLIM InstaView GMG861MBAE
no 1 610,10€

Hisense RS818N4TIC
no 2 328,15€

LG GSGV81EPLL
no 1 205,00€

Hisense RQ760N4IFE
no 1 906,84€

Bomann SBS 7344
no 540,00€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Šaldytuvas Bosch KFN96APEA 4242005273300

1 429,51€
1 429,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldytuvas Bosch KFN96APEA | 4242005273300 | 4242005273300

1 430,10€
1 430,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA No Frost Side by Side 183cm / 22913874

1 505,00€
1 505,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA ledusskapis KFN96APEA

1 551,99€
1 551,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA Ledusskapis Side-by-Side 183cm KFN96APEA

1 552,46€
1 552,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA

1 555,00€
1 555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA ledusskapis

1 568,69€
1 568,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 4 French Door 183×90.5cm, Inox Ner. tērauda, KFN96APEA

1 750,00€
1 750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFN96APEA

1 834,00€
1 834,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KFN96APEA Serie 4 , French Door (edelstahl, Home Connect)

1 850,70€
1 855,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| 380088 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 333 kWh/gadā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 13 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 15 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
|---|---|
| WLAN: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Aukstuma kameras tilpums: | 405 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Saldētavas tilpums: | 200 l |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 6 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P91 cm x A183 cm x D73,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 118,20 kg |
| KFN96APEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KFN96APEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























