Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KTL15NWFA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 174 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 106 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KTL15NWFA
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KTL15NWFA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 458,84€

Gorenje RB492PW
no 162,80€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 760,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 726,05€

Gorenje R619EES5
no 451,41€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bomann VS 2185.1
no 200,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 2, 85x56cm, balts, KTL15NWFA

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260934 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 174 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4,50 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Nē |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Nē |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 106 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 14 l |
| Novietošanas virsmas: | 2x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P56 cm x A85 cm x D58 cm |
|---|---|
| Svars: | 28,88 kg |
| KTL15NWFA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KTL15NWFA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris




















