Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGN36VICT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 159 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 218 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN36VICT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KGN 36VICT ( KGN36VICT )

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGN36VICT Serie 4, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl)

895,47€
900,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Franču durvis: | Nē |
|---|---|
| EPREL: | 394886 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 159 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 9,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 14 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| Bērnu drošība: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 218 l |
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 65,70 kg |
| KGN36VICT |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN36VICT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















