Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KIN96VFD0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 184 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 215 l
- Saldētavas tilpums: 75 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIN96VFD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis BOSCH KIN96VFD0 | KIN96VFD0 | 424200535949

915,55€
915,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 Iebūvējams Ledusskapis 193cm KIN96VFD0

954,30€
954,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Iebūvējamais ledusskapis KIN96VFD0

959,48€
959,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 iebūvējamais ledusskapis

966,16€
966,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 193.5 cm No Frost Iebūvējams! / 22914483

970,00€
970,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 iebūvējamais ledusskapis KIN96VFD0

999,99€
999,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldytuvas BOSCH KIN96VFD0|KIN96VFD0

1 013,99€
1 013,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējams ledusskapis Bosch Serie 4 KIN96VFD0, 193.5×55.8cm, flat hinge, VitaFresh XXL

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 Refrigerator Built-in Combi Height 193.5 cm D Fridge 215 L Freezer 75 L Bosch ( KIN96VFD0 )

1 025,00€
1 025,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Iebūvējams Ledusskapis Ar Saldētavu Bosch KIN96VFD0, Balts

1 035,98€
1 035,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch s4, iebūvējams ledusskapis ar saldētavu, D, VitaFresh,NF,194x55cm, KIN96VFD0

1 055,07€
1 055,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIN96VFD0 KIN96VFD0 (4242005359493) ( JOINEDIT88379394 )

1 065,00€
1 065,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējamais ledusskapis - BOSCH - KIN96VFD0 - 290L - NoFrost - 34dB kluss

1 152,00€
1 152,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KIN96VFD0 fridge-freezer Built-in 290 L D White KIN96VFD0

1 210,62€
1 210,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1 193 708 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 184 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 34 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 215 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 75 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,8 cm x A193,5 cm x D54,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 60,8 kg |
| KIN96VFD0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIN96VFD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators































