Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KSV36VBEP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 116 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 346 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Kreisais, Maināms
- MPN: KSV36VBEP
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KSV36VBEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 458,52€

Gorenje RB492PW
no 162,80€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 760,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Gorenje R619EES5
no 450,69€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bomann VS 2185.1
no 200,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis Bosch Serie | 4, 186×60cm, melns, KSV36VBEP, bez saldētavas

745,00€
745,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36VBEP s4 ledusskapis bez saldētavas 186cm melns KSV36VBEP

747,20€
747,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Maināms |
| EPREL: | 274357 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 116 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 346 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 7x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 64,55 kg |
| KSV36VBEP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KSV36VBEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















