Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 WNA13470
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg, Žāvēšana 5 kg
- Daudzuma automātika: Nē
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WNA13470
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 WNA13470
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,99€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 293,45€

Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
no 888,03€

LG SIGNATURE LSWD099X
no 1 479,93€

Hisense WD3S8043BB3
no 485,00€

Siemens iQ700 WN54C2A40
no 1 060,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WNA13470 Serie 4 veļas mazgājamā un žāvētāja kombinācija 8 kg / 5 kg, 1400 apgr./min. | WNA13470 | 4242005250073

993,85€
993,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 333438 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | C (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 63 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 313 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 41 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 70 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg, Žāvēšana 5 kg |
| Bungas tilpums: | 63 l |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Nē |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 71,93 kg |
| WNA13470 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 WNA13470
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators
















