Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WIW28443
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WIW28443
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WIW28443
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 635,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Siemens iQ500 WU14UT42
no 615,00€

Siemens iQ300 WM14N127
no 540,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Įmontuojama skalbimo mašina Bosch WIW28443

712,59€
712,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WIW28443 Series 8 washing machine (white) WIW28443 (4242005352678) ( JOINEDIT79692188 )

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WIW28443 Serie 8 Iebūvējama veļas mašīna | WIW28443 | 4242005352678

767,10€
767,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WIW28443 iebūvējamā veļas mašīna WIW28443

789,36€
789,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WIW28443 Serie 8, Waschmaschine weiß

851,29€
856,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch WIW28443 iebūvējamā veļas mašīna

868,99€
868,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WIW28443

1 019,87€
1 019,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1145659 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 45 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 62 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Bungas tilpums: | 55 l |
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 66 dB |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Nē |
|---|---|
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Izmēri: | P59,60 cm x A81,80 cm x D54,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 76 kg |
| WIW28443 |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WIW28443
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis

























