Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 WGG244ZR10
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WGG244ZR10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WGG244ZR10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 675,56€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Siemens iQ500 WU14UT42
no 615,00€

Siemens iQ300 WM14N127
no 540,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WGG244ZR10 Series 6 (grey/black 60 cm) WGG244ZR10 (4242005452941) ( JOINEDIT79694274 )

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WGG244ZR10 Serie 6, Waschmaschine grau/schwarz

836,97€
841,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Nelīdzsvarotības kontrole |
| EPREL: | 1749340 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 74,50 kg |
| WGG244ZR10 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WGG244ZR10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















