Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WNC244070
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 6 kg
- Daudzuma automātika: Nē
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WNC244070
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WNC244070
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,99€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 293,45€

Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
no 888,03€

LG SIGNATURE LSWD099X
no 1 479,93€

Hisense WD3S8043BB3
no 485,00€

Siemens iQ700 WN54C2A40
no 1 060,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WNC244070 Serie 8 Veļas mazgājamā un žāvējama mašīna 9 kg / 6 kg, 1400 apgr./min. | WNC244070 | 4242005373888

921,55€
921,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WNC244070 Series 8 washer-dryer (white Home Connect) WNC244070 (4242005373888) ( JOINEDIT79693379 )

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WNC244070 Serie 8, Waschtrockner weiß/schwarz, Home Connect

1 297,63€
1 302,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1450882 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 56 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 305 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 49 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 75 l |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
|---|---|
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 6 kg |
| AquaStop: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Nē |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D62,20 cm |
|---|
| WNC244070 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WNC244070
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















