Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WNC254A40
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 10,50 kg, Žāvēšana 6 kg
- Daudzuma automātika: Nē
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WNC254A40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WNC254A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,99€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 176,75€

Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
no 888,03€

LG SIGNATURE LSWD099X
no 1 479,93€

Hisense WD3S8043BB3
no 485,00€

Siemens iQ700 WN54C2A40
no 1 060,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WNC254A40 Serie 8 Veļas mazgājamā un žāvētāja kombinācija 10.5 kg / 6 kg, 1400 apgr./min | WNC254A40 | 4242005349197

1 015,05€
1 015,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Bosch WNC254A40 | 4242005349197 | 4242005349197

1 017,35€
1 017,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Bosch WNC254A40 4242005349197

1 036,94€
1 036,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WNC254A40 Series 8 (white/black Home Connect) WNC254A40 (4242005349197) ( JOINEDIT79694281 )

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WNC254A40 Serie 8, Waschtrockner weiß/schwarz, i-Dos, Home Connect

1 434,62€
1 439,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1450900 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 52 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 305 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 50 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 75 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 10,50 kg, Žāvēšana 6 kg |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Nē |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D62,20 cm |
|---|
| WNC254A40 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WNC254A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis



















