Ilustrācija var atšķirties
Thomas Perfect Air Feel Fresh X3
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 1.600 W
- Savākšanas tilpums: 1,80 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Matracis uzgalis, Mēbeļu ota, Parketa uzgalis, Polsteru birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste
- Darbības rādiuss: 11 m
- Bez maisiņa: Jā
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Riteņi integrēti: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Perfect Air Feel Fresh X3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 255,00€

Philips PowerPro Expert FC9745
no 233,25€

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 348,69€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 183,35€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 315,05€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas PERFECT AIR feel fresh X3 Putekļu sūcējs 786532

294,90€
294,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas Perfect Air Feel Fresh x3 putekļu sūcējs X3786532

299,99€
299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas 786532 Staubsauger Zylinder-Vakuum Trocken&Nass 1700 W Beutellos (786532)

301,99€
306,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P31,80 cm x A29,40 cm x D46,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,90 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 1.600 W |
| Savākšanas tilpums: | 1,80 l |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Matracis uzgalis, Mēbeļu ota, Parketa uzgalis, Polsteru birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Auduma šļūtene: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Perfect Air Feel Fresh X3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















