Ilustrācija var atšķirties
Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 1 700 W
- Savākšanas tilpums: 2,6 l
- Papildu sprauslas: Dzīvnieku spalvu birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste
- Darbības rādiuss: 11 m
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 70 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 255,00€

Philips PowerPro Expert FC9745
no 233,25€

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 348,69€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 165,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 313,15€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
unknown Dulkių siurblys THOMAS Cycloon Hybrid Pet/Friends | SHOP34467 | 4005435110924

261,60€
261,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends 786550

295,86€
295,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vacuum cleaner THOMAS 786550 ( water bagless ; 1400 W ; White ) ( 786550 ) Putekļu sūcējs

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas CYCLOON HYBRID Pet & Friends putekļu sūcējs 786550

314,99€
314,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Thomas CYCLOON HYBRID Pet & Friends ciklona tipa putekļu sūcējs bez maisiņa 786550

317,60€
317,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

319,99€
319,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends 786550

326,47€
326,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P31,8 cm x A29,4 cm x D54 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,9 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 1 700 W |
| Savākšanas tilpums: | 2,6 l |
| Skaņas spiediens: | 70 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Dzīvnieku spalvu birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























