Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GSN54AWDV
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 328 l
- Salona apgaismojums: Jā
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A+++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GSN54AWDV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 950,00€

Bosch Serie 6 GSN51AWCV
no 820,00€

Bosch Serie 6 GSN54AWCV
no 910,00€

Bosch Serie 4 GSN33VWEP
no 585,00€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 GSN54AWDV freezer Upright freezer Freestanding 328 L D White

778,08€
778,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 GSN54AWDV freezer Upright freezer Freestanding 328 L D White | GSN54AWDV | 4242005196609 | AGDBOSZAM0023

813,55€
813,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN 54 AWDV ( GSN54AWDV 4242005196609 ) Vīna skapji

855,00€
855,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN 54 AWDV GSN54AWDV

856,64€
856,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN54AWDV saldētava GSN54AWDV

869,99€
869,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 GSN54AWDV saldētava Vertikālā saldētava Brīvi stāvoša 328 l D Balta AGDBOSZAM0023

927,71€
927,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 GSN54AWDV Vertikāla Brīvi Stāvoša Saldētava 176cm GSN54AWDV

932,20€
932,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN54AWDV saldētava

993,99€
993,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 6 GSN54AWDV

1 014,00€
1 014,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 GSN54AWDV freezer Upright freezer Freestanding 328 L D White

1 160,89€
1 165,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 212 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 328 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus veidotājs |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 22 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 25 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 5 |
| Izmēri: | P70 cm x A176 cm x D78 cm |
|---|---|
| Svars: | 87,10 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GSN54AWDV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




























