Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 GS54NAWCV
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 328 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Enerģijas patēriņš (jauns): 170 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GS54NAWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS58NAWCV
no 947,55€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 771,14€

Bomann GS 7253
no 265,00€

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 950,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens freezer GS54NAWCV iQ500 C white ( GS54NAWCV ) Horizontālā saldētava

925,00€
925,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens GS54NAWCV saldētava

1 022,99€
1 022,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GS54NAWCV - fryser - stå

1 131,87€
1 136,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 170 kWh/gadā |
| Saldētavas tilpums: | 328 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 14 h |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 7 |
| Izmēri: | P70 cm x A176 cm x D78 cm |
|---|---|
| Svars: | 87,22 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GS54NAWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0





















