Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GUN21ADE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 85 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: GUN21ADE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GUN21ADE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 690,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 266,12€

Hisense FV191N4AW2
no 335,00€

Bomann GB 7236
no 151,56€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GUN21ADE0

629,00€
629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GUN21ADE0 | GUN21ADE0 | 4242005381111

631,55€
631,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pabūvējama saldētava Bosch Serie 6 GUN21ADE0, 82x60cm, soft close flat hinge, NoFrost

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GUN21ADE0 Iebūvējamā saldētava GUN21ADE0

664,56€
664,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GUN21ADE0 Iebūvējamā saldētava

686,39€
686,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch s6, iebūvējama saldētava, E, NoFrost, 82x59,8cm, GUN21ADE0

710,16€
710,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Freezer | GUN21ADE0 | Energy efficiency class E | Upright | Built-in | Height 82 cm | Total net capacity 85 L | No Frost system | White GUN21ADE0

816,85€
816,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1310863 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 189 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 85 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 8 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A82 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 31,10 kg |
| GUN21ADE0 |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GUN21ADE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic


























