Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GUD15ADF0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 106 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: GUD15ADF0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GUD15ADF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 675,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 255,00€

Hisense FV191N4AW2
no 400,92€

Bomann GB 7236
no 150,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH GUD15ADF0

555,00€
555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GUD15ADF0 / 22913971

565,00€
565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pabūvējama saldētava Bosch Serie | 6, 82×59.8cm, soft close flat hinge, GUD15ADF0

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 224 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 106 l |
| Salona apgaismojums: | Nē |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 23 h |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A82 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 37,09 kg |
| GUD15ADF0 |
| Iebūvējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GUD15ADF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























