Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 CMG633BS1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Jā
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Pieslēguma jauda: 3.650 W
- Mikroviļņu jauda: 1.000 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 CMG633BS1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 140,75€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 502,95€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 594,29€

Siemens iQ700 CB734G1B1
no 708,55€

Siemens iQ700 CM724G1B1
no 1 362,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH CMG633BS1

870,00€
870,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH CMG633BS1 RAŽOTS VĀCIJĀ / 260226331

925,00€
925,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch CMG633BS1 cepeškrāsns CMG633BS1

1 205,36€
1 205,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch CMG633BS1 cepeškrāsns

1 698,99€
1 698,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Pieslēguma jauda: | 3.650 W |
| Izmēri: | P595 mm x D548 mm x A455 mm |
|---|
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Jā |
|---|---|
| Mikroviļņu jauda: | 1.000 W |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
| Apkures veidi: | 6 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Ātrā uzsildīšana, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Mazās virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 45 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Piederumi: | Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 CMG633BS1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis






















