Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 WUU28T71
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WUU28T71
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WUU28T71
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 299,99€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 675,56€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Siemens iQ500 WU14UT42
no 615,00€

Siemens iQ300 WM14N127
no 540,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WUU28T71 Series 6 (white/silver) WUU28T71 (4242005500970) ( JOINEDIT87456688 )

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WUU28T71 Serie 6, Waschmaschine weiß/silber

725,32€
730,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2004242 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 46 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 54 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 69 dB |
| Programmas ilgums Eco: | 3:35 h h |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 73,20 kg |
| WUU28T71 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WUU28T71
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















