Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WQB235B40
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 8 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 61 dB
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- EPREL: 2114628
- MPN: WQB235B40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WQB235B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WQB235B40 Series 8 Heat Pump Condensation Dryer (white) WQB235B40 (4242005362608) ( JOINEDIT79692577 )

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WQB235B40 Serie 8, Wärmepumpentrockner weiß

1 022,37€
1 027,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2114628 |
|---|---|
| MPN: | WQB235B40 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| B (Skala A-D) | |
| 88 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 102 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 8 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 2:59 stundu h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 61 dB |
| Bungas tilpums: | 112 l |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 55,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WQB235B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




















