Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WQB245B40
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 61 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2114676
- MPN: WQB245B40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WQB245B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WQG243D41
no 653,67€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Džiovyklė su šilumos siurbliu BOSCH 8 serijos, WQB245B40, 9 kg | 4242005364275 | 4242005364275

796,70€
796,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH WQB245B40 Serie 8, Wärmepumpentrockner weiß

905,38€
910,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Suszarka do ubra Bosch WQB245B40 WQB245B40

910,17€
910,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2114676 |
|---|---|
| MPN: | WQB245B40 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Kondensācijas efektivitātes klase: | B |
| 88 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 110 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 3:15 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 61 dB |
| Bungas tilpums: | 112 l |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Dzesēšanas šķidrums: | R290 |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 55,90 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WQB245B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis





















