Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 WQ45B2B40
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 61 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2114410
- MPN: WQ45B2B40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WQ45B2B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 610,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WR47B2C40
no 1 405,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,19€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WQ45B2B40 IQ700 heat pump condensation dryer (black/anthracite) WQ45B2B40 (4242003928189) ( JOINEDIT79692627 ) Veļas žāvētājs

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WQ45B2B40 iQ700 (Black/anthrazit) | WQ45B2B40 | 4242003928189

779,30€
779,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WQ45B2B40 IQ700, Wärmepumpentrockner schwarz/anthrazit

849,46€
854,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Džiovyklė Siemens WQ45B2B40 | 4242003928189 | 4242003928189

913,15€
913,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Džiovyklė Siemens WQ45B2B40 4242003928189

933,00€
933,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2114410 |
|---|---|
| MPN: | WQ45B2B40 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| B (Skala A-D) | |
| 88 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 110 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 3:15 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 61 dB |
| LED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Dzesēšanas šķidrums: | R290 |
| Izmēri: | P60 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 55,90 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WQ45B2B40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















