Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WRB247C40
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 57 dB
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- EPREL: 2274431
- MPN: WRB247C40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WRB247C40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH WRB247C40 Serie 8, Wärmepumpentrockner weiß/schwarz

1 089,22€
1 094,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch WRB247C40 Series 8 (white/black) WRB247C40 (4242005526604) ( JOINEDIT87456674 )

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2274431 |
|---|---|
| MPN: | WRB247C40 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| A (Skala A-D) | |
| 95 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 79 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 4:25 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 57 dB |
| LED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Programmas: | 14x |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D62,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 52,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WRB247C40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis














