Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 WQ33G2D41
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 63 dB
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- EPREL: 2274282
- MPN: WQ33G2D41
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ500 WQ33G2D41
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 740,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WR47B2C40
no 1 405,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,19€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WQ33G2D41 iQ500 Heat Pump Tumble Dryer White Black WQ33G2D41 (4242003972601) ( JOINEDIT87373661 )

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WQ33G2D41 iQ500 (weiß/Black) | WQ33G2D41 | 4242003972601

647,10€
647,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 WQ33G2D41 tørretumbler Fritstående Front-læsning 9 kg Hvid

701,83€
706,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2274282 |
|---|---|
| MPN: | WQ33G2D41 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Kondensācijas efektivitātes klase: | B |
| 88 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 110 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 3:00 stundu h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 63 dB |
| LED displejs: | Jā |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 52,60 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ500 WQ33G2D41
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0
















