Ilustrācija var atšķirties
Bosch Unlimited Serie 8 Gen2 BSS825CARP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Rullīšu birste, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 45 min
- Uzlādes laiks: 45 min
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Rokturis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 219,55€

Dreame V30
no 409,44€

Shark IP3251EUT
no 391,19€

Levoit LVAC 200
no 137,45€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 289,00€

Severin HV 7155
no 133,98€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 235,75€

Dyson V15 Detect Absolute (446986-01)
no 570,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Unlimited Gen2 Serie 8 BSS825CARP

742,01€
747,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P21,10 cm x A127,70 cm x D25,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,30 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Rokturis |
| Filtrēšanas sistēma: | Kasetnes filtrs ar Pure Air membrānu, higiēnas filtrs |
| Papildu sprauslas: | Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Rullīšu birste, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 45 min |
| Uzlādes laiks: | 45 min |
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch ZobenzāģisBosch zāles pļāvējs robotsBrabantia Veļas ŽāvētājsBravia XRBrunoxBosch Unlimited 8Bosch Multitalent 8Bosch 10.8 VUsb 3.2 Gen2 Type CBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris





















