Ilustrācija var atšķirties
Dell P2414H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Monitora plakanais ekrāns
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 60,50 cm
- Kontrasts: Dinamiskais
Cenas vēsture
1M
Dell P2414H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 28 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
|---|
| Izmēri ar statīvu: | P56,60 cm x A36,90 cm x D18 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Kontrasts: | 2.000.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort, DVI-D, USB 2.0 |
| USB-HUB: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Dell P2414H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























