Ilustrācija var atšķirties
Dell UltraSharp U2717D
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 68,47 cm
- Kontrasts: 1.000:1
Cenas vēsture
1M
Dell UltraSharp U2717D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell UltraSharp U2717D - LED-Skærm 27 210-AICW

461,95€
466,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| MPN: | U2717D |
|---|---|
| EPREL: | 132289 |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 74 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P61,13 cm x A35,56 cm x D4,83 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P61,13 cm x A41,02 cm x D20,03 cm |
| Svars: | 4,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 7 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,47 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, MHL-HDMI, Mini-DisplayPort ieeja, USB 3.0 |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Dell UltraSharp U2717D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























