Ilustrācija var atšķirties
LG 43" 4K UHD Smart TV UA74 43UA74006LB
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED TV
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" 4K UHD Smart TV UA74 43UA74006LB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 360,05€

LG 98" 4K UHD AI viedtelevizors UT91 98UT91006LA
no 1 298,99€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,58€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 43UA74006LB black 43UA74006LB (8806096530054) ( JOINEDIT79666020 ) LED Televizors

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43UA74006LB - 108 cm - 43 Smart TV [Energieklasse G] (43UA74006LB)

316,30€
321,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 43UA74006LB black 43UA74006LB

330,35€
330,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 43UA74006LB LED 43'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 43UA74006LB | 8806096530054

395,50€
395,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2306887 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 74 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P96,80 cm x A56,70 cm x D6,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,80 cm x A62,10 cm x D20 cm |
| Svars: | 7,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 7,40 kg |
| 43UA74006LB |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" 4K UHD Smart TV UA74 43UA74006LB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























