Miele TWC660WP 125 Edition
Ražotājs: Miele
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 8 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 64 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2187107
- MPN: TWC660WP 125 Edition
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWC660WP 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 740,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 610,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,19€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Veļas žāvētājs siltumsūkņa Miele TWC660WP 125 Edition, 8kg, DirectSensor, FragranceDos, DryCare 40, 12488150

1 249,00€
1 249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 95 |
| 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2187107 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 8 kg |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 64 dB |
| B (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D65,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 52 kg |
| TWC660WP 125 Edition |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWC660WP 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





