Ilustrācija var atšķirties
Motorola Edge
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 6.144 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 772,50€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Edge 70 6.7" Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 4800 mAh Gray PBA50002PL

472,70€
472,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 70 6.7" Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 4800 mAh Gray EF97DC411A1513D19DB66DB45203FA9B871FD5A6

524,00€
524,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6.144 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.500 mAh |
| Izmēri: | P71,10 mm x A161,60 mm x D9,30 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 10 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 5, OLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















