Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto E4 Plus
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 7.1
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Displeja izmērs: 13,90 cm (5,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 4
- Operatīvā atmiņa (RAM): 3.072 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto E4 Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto E4 Plus Display Black 5D68C08261

100,85€
105,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 128 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB, NFC |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P77,50 mm x A155 mm x D9,55 mm |
|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.280 pikseļi x 720 Pikseļi |
|---|---|
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 7.1 |
| Kodolu skaits: | 4 |
|---|
| Displeja izmērs: | 13,90 cm (5,50) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.280 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 267 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto E4 Plus
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















