Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G 8GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 4.3
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja izmērs: 11,43 cm (4,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesors: Qualcomm
- Displeja tips: LCD
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 559,19€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto G06 Viedtālrunis 8GB / 256GB PB980011SE

124,50€
124,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasts, GPRS, HSDPA, HSUPA, MMS, Mobilā emuāru veidošana, SMS, UMTS |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Video izšķirtspēja: | 1.280 pikseļi x 720 Pikseļi |
|---|---|
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 4.3 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|
| Displeja izmērs: | 11,43 cm (4,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.280 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















