Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G05 128GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio-G81-Extreme
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G05 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
49 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Smartfon moto g05 4/128gb plum red PB6L0029RO

91,98€
91,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 4/128 denim blue PB6L0054PL

92,41€
92,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto G05 (4-128 GB) denim blue ( PBA10007ES ) Mobilais Telefons

93,00€
93,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA MOTO G05 4+128GB DS 4G DENIM BLUE OEM | 0840493602134 | 0840493602134

94,30€
94,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA MOTO G05 4+128GB DS 4G FOREST GREEN OEM | 0840493602073 | 0840493602073

94,30€
94,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola MOTO G05 8/128GB DS Viedtālrunis FOREST GREEN | 000000U5 | 0840023293528

95,25€
95,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola MOTO G05 8/128GB DS DENIM BLUE Viedtālrunis | 000000U6 | 0840023294228

95,25€
95,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue ART#1396228

103,28€
103,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue

108,13€
113,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Moto G05 DS 8/128GB Denim Blue

108,70€
108,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Moto G05 8/128GB Granatowy (PB6L0050IT)

108,71€
108,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue | TKOMOTSZA0572 | 840023294228 | TKOMOTSZA0572

109,40€
109,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G05 8/128GB Granatowy (PB6L0050IT) PB6L0050IT (840023294228) ( JOINEDIT85119552 ) Mobilais Telefons

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 8/ 128GB Blue mobilais telefons PB6L0050IT

110,99€
110,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue 201B29B412CD038DBDFA4D682E9C4F0A4B31CF29

113,07€
113,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G05 4/128GB Zielony (PB6L0033RO) | PB6L0033RO | 840023290640

113,70€
113,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 Viedtālrunis 4GB / 128GB Blue (0840493602134)

113,95€
113,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 Viedtālrunis 4GB / 128GB Blue | 0840493602134 | 0840493602134

115,00€
121,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Smartfon Motorola Moto G05 8/128GB Granatowy (PB6L0050IT) PB6L0050IT

117,88€
117,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 Viedtālrunis 4GB / 128GB Blue 0840493602134

119,20€
119,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 Viedtālrunis 4GB / 128GB Green (0840493602073)

121,95€
121,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 8+128GB 6.67" 4G Denim Blue DS ITA | SMASMMOT0409 | 840023294228

124,00€
130,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G05 Viedtālrunis 4GB / 128GB Blue

136,42€
138,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto G05 4/ 128GB Plum Red mobilais telefons PB6L0009ES

138,99€
138,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue

142,92€
145,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5200 mAh Green PB6L0033RO

157,89€
162,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Motorola Smartfon motorola moto g05 4/128gb forest green PB6L0033RO

92,44€
92,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA MOTO G05 Viedtālrunis 4+128GB DS 4G DENIM BLUE OEM | 0840493602134 | 0840493602134

95,30€
95,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA MOTO G05 Viedtālrunis 4+128GB DS 4G Forest Green OEM | 0840493602073 | 0840493602073

95,30€
95,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Blue | TKOMOTSZA0572 | 840023294228 | TKOMOTSZA0572

97,55€
97,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 8 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| EPREL: | 2208423 |
|---|---|
| MPN: | g05 (XT2523-3) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| B (Skala A-E) | |
| 60h 22min | |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 18 W |
| Izmēri: | P75,98 mm x A165,67 mm x D8,17 mm |
|---|---|
| Svars: | 188,80 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio-G81-Extreme |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 3, LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.612 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 263 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G05 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































