Ilustrācija var atšķirties
Motorola Edge 60 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7300
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 60 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
56 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Smartfon Motorola Edge 60 5G 8/256GB Niebieski (PB7H0002SE)

256,26€
256,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blue ART#1477545

256,38€
256,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blue | TKOMOTSZA0587 | 840023287084 | TKOMOTSZA0587

258,60€
258,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 Dual Sim 8/256GB 5G blue | PB7H0002SE | 840023287084

260,85€
260,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Edge 60 5G 8/256GB Blue (PB7H0002SE) | PB7H0002SE | 840023287084

269,15€
269,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto Edge 60 5G DS 8/256GB Pantone Gibraltar Sea

272,42€
277,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 60 8+256GB 6.67" 5G Gibraltar Sea DS Wind3 | SMASMMOT0408 | 8032325384062

273,00€
279,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Edge 60 8+256GB 6.67" 5G Gibraltar Sea DS ITA | SMASMMOT0344 | 8033779080456

273,00€
279,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto Edge 60 5G DS 8/256GB Pantone Gibraltar Sea TKOMOTSZA0587

273,72€
273,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 8/ 256GB Blue mobilais telefons PB7H0002SE

274,99€
274,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Solutions MOTOROLA Edge 60 8GB/256GB GIBRALTAR SEA (PB7H0002SE) 0840023287084 ( PB7H0002SE ) Mobilais Telefons

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Blue PB7H0002SE

277,70€
277,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blue | TKOMOTSZA0587 | 840023287084 | TKOMOTSZA0587

280,24€
280,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 5G Smartphone 8GB / 256GB Blue PB7H0002SE

285,94€
285,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blue AE238E0C30533626E58292C8339BCBD4EE485D84

288,50€
288,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto edge 60 5g ds 8/256gb pantone gibraltar sea TKOMOTSZA0587

288,71€
288,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto Edge 60 5G 8RAM 256GB blue PB7H0027IT

293,32€
298,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 60 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Blue (PB7H0002SE)

295,95€
295,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Green | PB7H0019PL | 840023298158 | GS-T-MOT-0587

308,55€
308,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16,9 cm (6,67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Zils TKOMOTSZA0452

315,30€
315,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 60 NEO GRISAILLE 12/256GB PBA80003SE

316,80€
316,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Edge 60 5G 12/256GB Green (PB7H0019PL) | PB7H0019PL | 840023298158

320,30€
320,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 12/ 256GB Gibraltar Sea mobilais telefons PB7H0018PL

322,99€
322,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 12/256GB Shamrock green | PB7H0019PL | 840023298158 | GS-T-MOT-0587

339,77€
339,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 60 12/256GB Gibraltar Sea ( PB7H0018PL ) Mobilais Telefons

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blue

373,39€
375,89€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Edge 60 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Blue

374,03€
376,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Smartfon edge 60 12/256gb gibraltar sea-blue PB7H0018PL

402,94€
402,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 60 Neo 16.1 cm (6.36") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Grey

403,00€
403,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Motorola Edge 60 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Blue | PB7H0002SE | 0840023287084

296,00€
302,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.600 | |
| B (Skala A-E) | |
| 58st 54min | |
| Aizsardzības klase: | IP 69, MIL-STD 810H |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 68 W |
| Izmēri: | P73 mm x A161 mm x D7,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 179 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra-platleņķa |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Galvenā kamera 4 objektīvs: | Telekamera |
| Tuvinājums: | 50x digitālā, 3x optiskā |
| Priekšējā kamera 1: | 50 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7300 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,35 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 7i, POLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.220 Pikseļi x 2.712 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 446 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 60 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































