Ilustrācija var atšķirties
POCO C85 128GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,52 cm (6,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G81-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
77 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Green

90,00€
90,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 6/128GB (Green) | MZB0LGFEU

91,60€
91,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 6/128GB (Black) | MZB0LFWEU

91,60€
91,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Purple

95,33€
95,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB DS BLACK | 6932554457037 | 6932554457037 | MZB0LFWEU

97,95€
97,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB DS GREEN | 6932554457228 | 6932554457228 | MZB0LGFEU

97,95€
97,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6GB/128GB BLACK MZB0LFWEU ( 6932554457037 ? 1445792 25078PC3EE Black MZB0LFWEU null ) Mobilais Telefons

98,00€
98,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6 GB 128 GB zala - Viedtalrunis POCO C85 MZB0LGFEU ( MZB0LGFEU ? 1445795 25078PC3EE Green 6932554457228 ) Mobilais Telefons

98,00€
98,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/ 128GB Green mobilais telefons MZB0LGFEU

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/ 128GB Purple mobilais telefons MZB0LGKEU

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB Black 1444575

103,98€
103,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB Green 1442321

103,98€
103,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Black 25078PC3EE BLACK

104,10€
104,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Purple 25078PC3EE PURPLE

104,10€
104,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco Smartfon POCO C85 6/128GB Fioletowy (MZB0LGKEU)

107,52€
107,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB Green | 21-6932554457228 | 6932554457228

109,00€
115,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
POCO C85 6 / 128GB Black | 21-6932554457037 | 6932554457037

109,00€
115,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Poco C85 Dual Sim 6GB RAM 128GB - Black | null | 6932554457037

109,10€
109,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco Smartfon POCO C85 6/128GB Czarny (null)

114,70€
114,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

115,20€
115,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO

115,20€
115,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

117,32€
117,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO

117,32€
117,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons POCO C85 6/128GB Purple

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons POCO C85 6/128GB Black

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 128 GB Melns
C85 128 GB Melns

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 128 GB Zaļš
C85 128 GB Zaļš

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

119,04€
126,04€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB BLACK MZB0LFWEU POCO

119,04€
126,04€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO MZB0LGKEU

119,38€
119,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2379226 |
|---|---|
| MPN: | 25078PC3EE |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P81,07 mm x A173,16 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 211 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G81-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,52 cm (6,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































