Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G13
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,50 cm (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio-G85
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G13
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto G13 DS

121,89€
121,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 52 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS |
| Žestu vadība: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 10 W |
| Izmēri: | P74,66 mm x A162,70 mm x D8,19 mm |
|---|---|
| Svars: | 183,45 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Google Android 13 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio-G85 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,50 cm (6,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | IPS, LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G13
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















