Ilustrācija var atšķirties
Napoleon PRO285X-BK
Ražotājs: Napoleon
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Degļa jauda: 8,10 kW
- Degļu skaits: 2
- Svars: 12,90 kg
- Grila virsma: P54 mm x T37 mm
- Plauktu skaits: 2
Cenas vēsture
1M 3M6M
Napoleon PRO285X-BK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Napoleon
Populāri produkti

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 240,00€

Enders Monroe Pro 3 SIK Turbo
no 581,99€

Weber Grill Q 3200 (1501136)
no 620,00€

Enders Hyde 3 SIKR Turbo
no 398,34€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 277,30€

Weber Grill Genesis E-435W
no 1 610,99€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Outdoorchef City 420 G
no 180,00€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Napoleon Phantom TravelQ PRO 285X grils 7193362104510_PRO285X-MK-

499,01€
499,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Degļa jauda: | 8,10 kW |
|---|---|
| Degļu skaits: | 2 |
| Plauktu skaits: | 2 |
|---|---|
| Uzturēšanas režģis: | Jā |
| Termometrs: | Jā |
| Riteņi: | Jā |
| Izmēri: | P112 cm x A101 cm x D51 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,90 kg |
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | P54 mm x T37 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Napoleon PRO285X-BK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















