Ilustrācija var atšķirties
Philips 55PUS8601
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- UHD TV
- Ekrāna diagonāle: 139 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T
- Skaļruņu izejas jauda: 50 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 55PUS8601
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 55PUS8601/12 ( 55PUS8601/12 ) LED Televizors

1 900,00€
1 900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 139 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Gaismas intensitāte (Spilgtums): | 700 cd/m² |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 50 W |
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
|---|---|
| WiFi iespējots: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI ieeja, USB 2.0, USB 3.0 |
| Izmēri: | D17 mm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P1.317 mm x A758 mm x D227 mm |
| Viedtelevizora tālvadības pults: | QWERTY tastatūra, Swipe skārienpaliktnis |
|---|---|
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 55PUS8601
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 6000 SeriesPhilips 6100Philips 65PUSPhilips 7000 SeriesPhilips 707 OLEDPhilips 75 AmbilightPhilips Ambilight 120HzPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Sh 50Philips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506




















