Ilustrācija var atšķirties
POCO F7 512GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,34 cm (6,83)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8s Gen 4
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
POCO F7 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 539,90€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Poco F7 5G 12/512GB Dual Sim Black

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO F7 5G 17.4 cm (6.83) Dual SIM Android 15 USB Type-C 12 GB 512 GB 6500 mAh Silver MZB0KFZEU

541,51€
546,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Poco Smartfon POCO F7 5G 12/512GB Biały (6932554437930)

553,83€
553,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| EPREL: | 2328834 |
|---|---|
| MPN: | 25053PC47G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| D (skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 64st 3min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 90 W |
| Izmēri: | P77,90 mm x A163,10 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 215,70 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Sony IMX882, f/1.5 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8s Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,21 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,34 cm (6,83) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 2.772 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
POCO F7 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















