Ilustrācija var atšķirties
POCO X8 Pro 12GB 512GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,73 cm (6,59")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 8500-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
POCO X8 Pro 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 520,05€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
82 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi POCO X8 Pro 12/512GB Zielony 74296

363,54€
363,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO X8 Pro 12/512GB Czarny 73744

363,54€
363,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO X8 PRO 12/512GB MINT GREEN | 74296 | 6932554492496 | GS-T-XIA-1381

364,85€
364,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO X8 PRO 12/512GB White | 74317 | 6932554492533 | GS-T-XIA-1382

364,85€
364,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X8 Pro 8/ 512GB Black mobilais telefons 6932554412470

368,99€
368,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X8 Pro 8/ 512GB White mobilais telefons 6932554412555

368,99€
368,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X8 Pro 12/512GB Green | 6932554492496 | 6932554492496

369,75€
369,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X8 Pro Viedtālrunis 12GB / 512GB White | 6932554492533 | 6932554492533

369,75€
369,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB BLACK MZB0MXYEU POCO

389,60€
394,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO

389,60€
394,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XIAOMI POCO X8 Pro 12/512GB Zielony 74296 (6932554492496) ( JOINEDIT87238626 ) Mobilais Telefons

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI POCO X8 Pro 12/512GB Bialy 74317 (6932554492533) ( JOINEDIT87238627 ) Mobilais Telefons

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO | 74296 | 6932554492496 | GS-T-XIA-1381

406,41€
406,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Poco X8 Pro Viedtālrunis 12GB / 512GB White | 74317 | 6932554492533 | GS-T-XIA-1382

406,41€
406,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X8 Pro 12/512GB Dual SIM White MZB0N2SEU

415,80€
415,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X8 Pro 12/512GB Dual SIM Black MZB0MXYEU

415,80€
415,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Xiaomi MOBILE PHONE X8 PRO/12/512GB BLACK MZB0MXYEU | MZB0MXYEU | 6932554488277

421,00€
427,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Viedtālrunis Xiaomi MOBILE PHONE X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU | MZB0N27EU | 6932554492496

421,00€
427,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB WHITE MZB0N2SEU POCO

422,37€
422,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO

422,37€
422,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB WHITE MZB0N2SEU POCO

434,80€
434,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB BLACK MZB0MXYEU POCO

434,80€
434,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB WHITE MZB0N2SEU

435,40€
435,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU

435,40€
435,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X8 Pro Viedtālrunis 12GB / 512GB White (MZB0N2SEU)

440,95€
440,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X8 Pro Viedtālrunis 12GB / 512GB Green (MZB0N27EU)

440,95€
440,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB WHITE MZB0N2SEU POCO

441,18€
441,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB BLACK MZB0MXYEU POCO

441,18€
441,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB WHITE MZB0N2SEU POCO

447,64€
454,64€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO

447,64€
454,64€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2 542 846 |
|---|---|
| MPN: | 2511FPC34G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 100 W |
| Izmēri: | P75,19 mm x A157,53 mm x D8,38 mm |
|---|---|
| Svars: | 201,47 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 16 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 8500-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,73 cm (6,59") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 268 Pikseļi x 2 756 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
POCO X8 Pro 12GB 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no POCO
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Poda KrēslsPoda Skalojamā KastePoda Vāka StiprinājumiPods Ar IzlietniPoe KameraPogo stickPokemon PikachuPoker ClubPolaroid FilmPolimēra sveķiMacBook Pro 512GBMacBook Pro 13 512GBMacbook Pro 14 512GBMacBook Pro 16 512GBMacBook Pro 512GB 2020MacBook Pro 512GB 202113T Pro 512GbPoco f5 proPoco M6 ProPoco X4 Pro


































