Ilustrācija var atšķirties
POCO M8 5G 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77)
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 6 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,40 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
POCO M8 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 110,00€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 806,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
72 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi POCO M8 5G 8/256GB Silver | TKOXAOSZA1017 | 6932554478230 | TKOXAOSZA1017

196,85€
196,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hibrīds Dual SIM viedtālrunis USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh silver | TKOXAOSZA1017 | 6932554478230 | TKOXAOSZA1017

199,95€
199,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh green ART#1477276

202,42€
202,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G Viedtālrunis 8/256GB Black | XIAOMIPOCOM85G8/256BLK | 6932554478001

207,00€
207,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO M8 5G 8/256GB Green | 6932554478223 | 6932554478223 | MZB0MA8EU

209,85€
209,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 8/256GB Zielony 72372

210,76€
210,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco M8 5G 8GB/256GB Hybrid Dual SIM Silver MZB0MABEU

211,30€
211,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh silver | TKOXAOSZA1017 | 6932554478230 | TKOXAOSZA1017

213,15€
213,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh silver | TKOXAOSZA1017 | 6932554478230 | TKOXAOSZA1017

214,00€
220,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XIAOMI POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh green 0A288583780D6C43A8C1A4BD428CAEABB3C11AB7

216,63€
216,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77) Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh green MZB0MA8EU

218,38€
223,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Green (MZB0MA8EU)

219,95€
219,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB GREEN MZB0MA8EU POCO ( MZB0MA8EU 6932554478223 72372 TKOXAOSZA1016 ) Mobilais Telefons

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO ( MZB0MAEEU ? 6932554478025 72381 ) Mobilais Telefons

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Green | MZB0MA8EU | 6932554478223

220,00€
226,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XIAOMI POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh silver C59A02A31EE557D2BB078C69714463DA924E1746

220,15€
220,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77) Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh silver MZB0MABEU

229,78€
234,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XIAOMI Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Green | MZB0MA8EU | 6932554478223

230,12€
230,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO M8 5G 8/256GB Green 1648703

237,67€
237,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO M8 5G 8/256GB Silver 1648709

237,67€
237,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco M8 5G 8GB/256GB Hybrid Dual SIM Green MZB0MA8EU

246,10€
246,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco m8 8/256gb ds 5g silver TKOXAOSZA1017

247,40€
247,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco m8 8/256gb ds 5g black TKOXAOSZA1015

247,40€
247,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Mobilais telefons - XIAOMI - POCO M8 5G - 8 GB RAM - 256 GB - AMOLED ekrāns 6,77" 120 Hz

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Green

274,38€
276,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telefons POCO M8 5G Sudrabs 8 GO + 256 GO Snapdragon® 6 Gen 3

279,00€
279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco M8 256 GB Sudrabs
M8 256 GB Sudrabs

279,00€
279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco M8 256 GB Melns
M8 256 GB Melns

279,00€
279,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB GREEN MZB0MA8EU POCO MZB0MA8EU
284,59€
287,49€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
POCO MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO MZB0MAEEU
284,59€
287,49€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2476148 |
|---|---|
| MPN: | 25118PC98G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 65 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.520 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164 mm x D7,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 178 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.392 pikseļi |
Cenas vēsture
1M 3M
POCO M8 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































