Ilustrācija var atšķirties
POCO M7 Pro 5G 8GB 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7025-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO M7 Pro 5G 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Poco M7 Pro 256 GB Zaļš
M7 Pro 256 GB Zaļš

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco M7 Pro 256 GB Violets
M7 Pro 256 GB Violets

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi MOBILE PHONE POCO M7 PRO/8/256GB BLACK MZB0LNZEU POCO

222,49€
227,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Poco MOBILE PHONE POCO M7 PRO/8/256GB BLACK MZB0LNZEU POCO

245,15€
245,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Poco M7 Pro 256 GB Melns
M7 Pro 256 GB Melns

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2309768 |
|---|---|
| MPN: | 2409FPCC4G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
|---|---|
| D (skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| 37h 46min | |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.110 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,70 mm x A162,40 mm x D7,99 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | 6P objektīvs, f/1.5 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Dziļuma kamera, f/2.4 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 16 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7025-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,50 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 5 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.300 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 394 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
POCO M7 Pro 5G 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no POCO
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Poco X3 Pro VāciņšPoco X4 ProPoco X6Poco X6 ProPoda KrēslsPoda Vāka StiprinājumiPoker 3Polaris Optifuel +Polikarbonāts 4MmMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBPoco X4 Pro 5GMacBook Pro M2 8GB 256GBMacBook Pro 2020 i5 8GB 256GBMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook Air 13 8GB 256GBSamsung S21 5G 256GbMacBook Air M2 8GB 256GB






















