Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85C GQ55QN85CAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85C GQ55QN85CAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 049,00€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 590,00€

Sony BRAVIA 9 K-75XR90
no 2 999,00€

Sony BRAVIA 9 K-85XR90
no 3 799,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ55QN85CAT - 138 cm (55) Diagonalklasse QN85C Series LCD-TV mit LED-Hintergrundbeleuchtung - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) GQ55QN85CATXZG

919,19€
924,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Reakcijas laiks: | 6,50 ms |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 1436899 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 77 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 155 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,70 cm x A70,60 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,70 cm x A76,80 cm x D25,30 cm |
| Svars: | 17,20 kg |
| Svars ar statīvu: | 20,20 kg |
| GQ55QN85CAT |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85C GQ55QN85CAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung 55 Neo QLEDSamsung QLED 4K 55Neo QLED 4K55 Neo QLEDSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 Neo QLED55 QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung Neo QLED

























